Simultane Çeviri Kabinleri

Simultane Çeviri Kabinleri

Simultane Çeviri Kabinleri

Simultane çeviri işlemi, bu iş için özel olarak tasarlanmış ve uluslararası standartlara uygun çevirmen kabinlerinde, gerekli teknik ekipman ile gerçekleştirilir.

Antalya Simultane, piyasadaki en konforlu ve ses geçirmez tercüman kabinlerine sahiptir. Simultane kabinlerimiz ISO standartlarına sahip ve her türlü konferans sistemi için uygundur. Ses yalıtımı sayesinde çevirmenler işlerini dışarıdan gelen seslerden etkilenmeden, verimli bir şekilde yapabilirler.

Duvar panelleri birbiriyle değiştirilebilir, her türlü oda konfigürasyonu için esneklik sağlar niteliktedir. Kabinler, panel ekleyerek ilave tercümanın çalışabileceği şekilde genişletilebilir.

Tercümanların çalışma alanları simultane kabinleridir ve tüm gün boyunca kabinde kalmaları gerekebilir. Bu nedenle kabin tasarımında tercümanlara rahat ve profesyonel bir ortam sağlamak için her türlü çaba sarf edilmelidir. Havalandırma sistemleri, yeterli çalışma alanı ve aydınlatma, güç ve kablolama için çıkışlar, tercümanların zorlu çalışma koşullarını iyileştirmek için tasarlanmış özelliklerinden bazılarıdır.

Antalya Simultane olarak profesyonel çevirmen kadromuz ile her türlü simultane çeviri hizmetini başarıyla yerine getirmekteyiz. Uluslararası etkinliklerin bazıları simultane kabin ve ekipmanların hazır olduğu salonlarda gerçekleştirilmektedir. Bu olanakların bulunmadığı yerlerde, taşınabilir kabinler, ses sistemleri, kulaklıklar ve diğer ekipmanlar ile teknik personel desteği sunabilmekteyiz.

Simultane çeviri hizmetinin yanı sıra kabin ve ekipman ihtiyacınız da bulunuyorsa, hizmetlerimiz ve kabin kiralama fiyatlarımız hakkında bilgi almadan kararınızı vermeyin.

antalya simultane