Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Ses Sistemleri

Kongre, seminer, açılış, toplantı gibi etkinliklerinizde profesyonel ses ve görüntü sistemlerimiz ile sesinizi herkese duyuruyoruz.

Sadece birkaç katılımcıdan oluşan küçük bir seminer ya da binlerce katılımcının davetli olduğu uluslar arası bir kongre düzenleyin; ihtiyaç duyacağınız tüm ses ve video ekipmanlarının teminini sağlıyor

Antalya Simultane olarak, çok dilli etkinliklerde simultane çeviri ekipmanı, profesyonel ses sistemleri ve tour-guide sistemleri kiralama hizmeti veriyoruz. Son teknoloji kablolu ve kablosuz ses sistemleri ile, toplantı ve konferanslarınız için mükemmel bir ses kalitesi ve mühendisliği sunuyoruz.

Firmamız, simultane çeviri sistemleri konusunda en yüksek endüstri standartlarını karşılayan dijital ses kalitesi sunmakta; ölçeklenebilir, büyük etkinliklerde kitlelere hitap edebilmeniz için yüzlerce ünite ses sistemine sahiptir.

Profesyonel Ses Sistemleri

Ses sistemleri, simultane çeviri ünitelerine sesi, insan sesi kalitesinde taşıyan ve tonlamaları konuşma sesine göre özel olarak ayarlayan mikser, hoparlör ve bağlantı ünitelerinden oluşmaktadır.

Simültane tercüme ekipmanlarıyla uyumlu olmayan ses sistemleri, parazit ve yankıya neden olabilmekte, akustik yapıyı bozarak organizasyonun başarısına gölge düşürebilmektedir.

Donanımsal uyumsuzluk ve problemlerin önüne geçmenin en kolay yolu tüm sistem, ekipman ve donanımın aynı yerden teminidir. Antalya Simultane olarak tüm ses ve görüntü sistemlerinin temininde eksiksiz hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Ses Sistemi ve Ekipmanlarımız

Günümüzün en ileri teknolojisine sahip ve en çok tercih edilen Bosch Integrus, Sennheiser SL simultane sistemleri, Sennheiser dijital kablosuz el, yaka, ense, delege, kürsü tipi mikrofonlar, Dynacord, Soundcraft, QSC dijital ve analog mikserler, aktif ve pasif hoparlörler, Sony, Sanyo, Panasonic marka projeksiyon cihazları ve sunum perdeleri, kronometre, LCD ve LED ekranlar ile sadece Antalya değil, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sunuyoruz.

Ses Sistemi Kiramala Konusunda Doğru Tercih: Antalya Simultane

Düzenlemekte olduğunuz kongre, seminer, toplantı veya konferansların sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Antalya Simultane olarak, toplantınız için en iyi ses ve görüntü sistemini tasarlamanıza, en doğru çevirmenler ile çalışmanıza ve teknik personel temin etmenize yardımcı oluyor; simultane çeviri organizasyonunun zorluğunu omuzlarınızdan alıyor, eksiksiz bir anahtar teslim çözüm sunuyoruz.

Bu tür etkinlikleriniz için planlama yaparken ihtiyaç duyacağınız her türlü sistem ve ekipman ihtiyaçlarınızı belirleme konusunda bizimle iletişime geçebilir; ihtiyaçlarınıza yönelik en doğru, uygun ve ekonomik çözümleri birlikte belirleyebiliriz.

Ses ve görüntü sistemleri kiralama konusunda bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

antalya simultane