Neden Antalya Simultane?

Neden Antalya Simultane?

Neden Antalya Simultane?

Antalya Simultane olarak, ulusal ve uluslar arası çok dilli etkinlikler için simultane çeviri hizmeti ve çeviri kabini, dil dağıtım sistemleri, konferans mikrofonu, kulaklık gibi ekipmanların teminini sağlamaktayız.

Firmamız, çeviri sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahip, profesyonel bir kadro ile hizmet veren, enerjik ve çözüm odaklı bir şirkettir.

Simultane tercümanlarımız ülkemizin seçkin üniversitelerden yüksek lisans derecesi ile mezun, yurtdışı deneyimine sahip, en az beş yıllık birikimi olan dil uzmanlarıdır.

Sizi Gereksiz Harcamalardan Kurtarıyoruz

Antalya Simultane’nin en büyük avantajlarından bir de şirketimizin Antalya merkezli olmasıdır. Simultane çevirmenlerimizin Antalya’da yaşıyor olmaları, simultane çeviri ücreti içinde büyük bir pay tutan ulaşım ve konaklama gideri ödemeyeceğiniz anlamına gelir. Aynı şekilde ekipman temini için de nakliye-taşımacılık gideriniz olmayacak; Antalya ve çevresindeki etkinlikler için çok ciddi bir fiyat avantajından yararlanabileceksiniz.

Sizleri de; ihtiyaçlarınıza hızlı, etkin ve ekonomik çözümlerle yaklaşan; müşteri odaklı, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunan; yüksek performansla hareket eden Antalya Simultane’ye bekliyoruz.

antalya simultane