Lingoport Sistem

Lingoport Sistem

Lingoport Sistem

Lingoport, herhangi bir toplantı salonu veya eğitim mekanı olmaksızın konuşmanın istenilen yerde yapılmasını sağlayan kablosuz iletişim sistemleridir. Sistem, kablolardan bağımsız, uygulamaya dönük, kullanıcılara hareket kabiliyeti ve esneklik sunan yapıdadır. Lingoport Sistem; yer, zaman ve dil kısıtlarını ortadan kaldırmaktadır.

Fabrika veya fuar ziyaretlerinde, müze veya kültürel gezilerde, açık hava organizasyonlarında, ithal ekipman kurulumu veya tamirinde, tarımsal etkinliklerde kullanımı yaygındır.

Neden Lingoport Sistem

Lingoport simultane sistem, son derece portatiftir, kullanımı çok kolaydır ve geniş bir iletim aralığı sunar. Basit kurulumu sebebiyle, çok kısa bir sürede kullanılabilir. İlave bir teknik personel veya ekipman gerektirmediği için ekonomiktir. Sistem, birden fazla kanal desteği ile hem dinleyicilere hem de çevirmenlere kullanım kolaylığı sağlar. Lingport, radyo frekans teknolojisine dayanır ve sınırsız sayıda dinleyici için kullanılabilir.

Antalya Simultanenin sahip olduğu Lingoport sistemi ile, gürültülü ortamlarda gerçekleşecek fabrika gezileri sorun olmaktan çıkacak.

Lingoport sistemi, ihtiyaç halinde bir çevirmen kabini ve ses sistemiyle birlikte, simultane çeviri sistemleri olarak da kullanılabilir.

Simultane Çeviride Doğru Adres

Etkinliğiniz başarıya ulaşması için çevirmen ve ekipman seçiminde titiz davranın. 2007 yılından beri yazılı ve sözlü çeviri alanında faaliyet gösteren Antalya Simultane, birçok kurum, kuruluş ve organizasyon için simultane çeviri hizmet sunmuştur. Uluslararası bir konferans veya bir iş toplantısı için simultane çeviri ihtiyacınız varsa Antalya Simultane’ye güvenebilirsiniz.

Antalya Lingoport Sistem

Firmamız sadece Antalya’da değil, aynı zamanda Türkiye genelinde Lingoport sistemi ve uzman çevirmen kadrosu ile ihtiyaç duyduğunuz tüm dillerde simultane çeviri hizmeti de vermektedir.

antalya simultane