Simultane Çeviri ve Ekipman

decor

Hızlı, Etkin ve Ekonomik Çözümler

Etkinliğinizi başarıya taşımak için ihtiyaçlarınızı anlıyor, en kısa sürede doğru ve ekonomik çözümler üretiyor, profesyonel çevirmen ve uzman teknik kadro ile hizmet veriyoruz.

Simultane Çeviri

Simultane çeviri alanında profesyonel tercüman, uzman teknik kadromuz ve son sistem ekipmanlarımız ile etkinliğinizin başarıya ulaşması için katkı sunuyoruz.

Simultane Çeviri Sistemleri

Dünyada en fazla tercih edilen ve en son teknolojiye sahip Bosch Integrus, Sennheiser SL simultane çeviri sistemleri ile Türkiye'nin dört bir yanında hizmetinizdeyiz.

Mikrofon ve Kulaklık

Dijital kablosuz el, yaka, ense, delege, kürsü tipi mikrofonlar ve altın kaplama konektöre sahip Bosch marka kulaklıklar ile etkinliklerinize destek vermekteyiz.

Ses Sistemleri

Profesyonel ses sistemlerimiz ile kongre, seminer, açılış, toplantı gibi etkinliklerinizdeki konuşmaları tüm katılımcılara yüksek ses kalitesi ile duyuruyoruz.

Çevirmen Kabini

Antalya Simultane, en konforlu ve ses geçirmez çevirmen kabinlerine sahiptir. Çevirmen kabinlerimiz ISO standartlarına uygun, kurulumu kolay, oldukça portatiftir.

Projeksiyon

Her türlü ortama uygun görüntü modu ve yüksek ışık gücüne sahip Sony, Sanyo ve Panasonic marka projeksiyon cihazlarımız ile en ekonomik ve ideal çözümü sunuyoruz.

Simultane çeviri ve simultane sistem kiralama konusunda ayrıntılı bilgi ister misiniz?

Antalya Simultane, profesyonel çevirmen ve uzman teknik kadrosu ile hizmetinizde...
Bilgi İste
decor

Simultane Çeviride Profesyonel

Simultane çevirilerinzi başarıyla yönetiyoruz.

Antalya Simultane olarak, sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın sözünü veriyoruz. Bunu gerçekleştirmek için profesyonel çevirmen, uzman teknik kadro ve son sistem simultane ekipmanlarla hizmet veriyoruz.

Deneyimli koordinatörlerimiz ihtiyaçlarınız en doğru şekilde analiz eder, etkinliğinizin nasıl yapılamayacağını değil, en iyi nasıl gerçekleştirilebileceğini düşünür;

Güler Yüzlü Hizmet

İşimizi çok seviyor ve en doğru şekilde, layıkıyla ve yürekten sahiplenerek yapıyoruz. Bunu müşterilerimize de yansıtıyoruz.

Kurulum ve Teknik Destek

Profesyonel ve uzman teknik kadromuzla, simultane çeviri sistemi projelendirme, kiralama, kurulum ve teknik destek hizmeti sunuyoruz.

En Uygun Çözüm

Sahip olduğumuz bilgimizden, deneyimlerimizden ve son teknoloji ekipmanlarımızdan yararlanarak ihtiyacınıza en uygun çözümleri üretiyoruz.
foto
foto
decor

Tüm Dillerde Simultane Çeviri

Simultane çeviri portföyümüzün ağırlıklı olarak Türkçe – İngilizce çeviri hizmetlerinden oluşuyor. Arapça, Rusça, Fransızca, Almanca, Çince, İspanyolca ve İtalyanca hizmet verdiğimiz onlarca dil arasında.

Gerek simultane gerekse ardıl çeviri ihtiyaçlarınıza tüm dillerde profesyonel çevirmen kadromuzla hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Ayrıca, etkinliklere ait ses ve video kayıtlarının yazılı haline dönüştürülmesini ve bu dokümanların diğer dillere tercümesini de gerçekleştirmekteyiz.

  • Elliden fazla dilde simultane tercüme
  • Fısıltı ve ardıl tercüme hizmeti
  • Ses ve video kayıtlarının deşifresi ve çevirisi

Sahip Olduğumuz Ekipmanlar