Antalya Simultane

decor

Simültane Çevirinin Antalya'daki Adresi

Simultane tercüme ve dil hizmetleri sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahip, simultane çeviri alanında yeniliklerin öncüsü ve Antalya merkezli sözlü çeviri firmasıyız.
simultane çeviri

Uzman

Çok dilli etkinlikler için simultane çeviri hizmeti ve çeviri kabini, dil dağıtım sistemleri, konferans mikrofonu, kulaklık gibi ekipmanların teminini sağlamaktayız.

güvenilir simultane çeviri

Güvenilir

Simultane tercümanlarımız ülkemizin seçkin üniversitelerden yüksek lisans derecesi ile mezun, yurtdışı deneyimine sahip, en az beş yıllık birikimi olan dil uzmanlarıdır.

simultane çeviri fiyatları

Ekonomik

Simultane çevirmenlerimizin Antalya'da yaşıyor olmaları, çeviri fiyatı içinde büyük bir pay tutan ulaşım ve konaklama gideri ödemeyeceğiniz anlamına gelir.

Profesyonel ve Ekonomik

Antalya'da yerleşik çevirmenler ile

Uluslarası etkinliklerinizde simultane tercüme hizmeti ve ekipman temini
decor

Profesyonel Kadro

We make your events smart & impactful by personalised event management services
Foto

Serkan DAŞAR

İngilizce & Fransızca Çevirmen
Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi, Mütercim-Tercümanlık Bölümünde “şeref öğrencisi” olarak tamamlayan Serkan Daşar, aynı zamanda Brüksel’de de Erasmus değişim programına katılmıştır.
Foto

Şerif Ahmet SAMAN

İngilizce Çevirmen
Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi Bölümünden lisans diplomasına sahip olan Şerif Ahmet Saman, yine aynı bölümde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.
Foto

Hande KARABUDAK

Proje Müdürü
Hande, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi, Dilbilim Bölümünden 2005 yılında mezun olmuştur. 2005 yılından beri çeviri sektöründe çalışmaktadır.
Foto

Olena Hanım

Rusça Çevirmen
Rusça Türkçe simultane tercüman
  • Simultane Çeviri
  • Simultane Ekipman
  • Ardıl Çeviri
  • Deşifre
decor

Temel Değerlerimiz

Eğitim, deneyim ve biriklerimizden edindiğimiz güçle etkinliklerinizi başarıya ulaşması için çalışıyoruz. Temel değerlerimiz:
  • Hizmette mükemmellik
  • Sonuç odaklılık
  • Güvenilirlik
  • Ulaşılabilir olmak
foto