Dil Dağıtım Sistemleri

Dil Dağıtım Sistemleri

Dil Dağıtım Sistemleri

Dijital kızılötesi dil dağıtım sistemleri uluslararası etkinliklerde katılımcıların konuşmaları dinleyebilmeleri için özel olarak tasarlanmış ekipmanlardır. Kablosuz alıcılar etkinlik öncesinde katılımcılarına dağıtılır. Sunum ve konuşmaların çevirisi dijital kızılötesi dil dağıtım sistemleri vasıtasıyla iletilir. Katılımcılar da kendi dillerindeki çeviriyi dijital ekrandan seçip dinleyebilir. Bu güvenilir ve kullanıcı dostu alıcılar, en yüksek standartlarda dijital ses kalitesi sunar.

Kızılötesi bir sistem olduğundan, etkinliğe katılan delegeler salonda rahatça hareket edebilir. Sistem oldukça esnektir.

Dijital kızılötesi (IR) teknolojiyi kullanan bu çözüm; akıllı telefonlar, Wi-Fi veya Radyo Frekansı (RF) cihazlarından gelen parazitlerden etkilenmez.

Modern ve ergonomik tasarıma sahip olan alıcılar, küçük boyutları nedeniyle cebe kolayca sığar ve oldukça hafiftir.

Firmamızın sahip olduğu sistem, 32 ses kanalını desteklemekte, çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapan çok büyük etkinlikler için bile ideal bir çözüm olmaktadır.

Yalnızca kullanılabilir kanalların görüntülendiği alıcıda

clomid 50 mg kaufen

, kolay kullanım ön plandadır.

Bosch Integrus Dil Dağıtım Sistemi

Mükemmel ses kalitesi
Yüksek ses kalitesi sağlayan Integrus, katılımcıların konuşmaları rahat bir şekilde dinlemelerine yardımcı olur. Bu sayede, uzun oturumlarda bile katılımcıların yorulma ve konsantrasyon kayıpları çok daha az olur. Integrus kızılötesi teknolojiye sahip olduğu için delegelerin sisteme fiziksel olarak bağlı olma zorunluluğu yoktur. Oturumlar sırasında hareket etme özgürlüğünü ve tam bir esneklik sağlar.

Kulaklıklar
Tüm Bosch kulaklıklarında bulunan altın kaplama konektör olası parazit ve yankı seslerini ortadan kaldırır. Kulaklıklar oldukça hafiftir ve boyun bandı ile kullanıma müsaittir.

Küçük toplantılarda en etkili çözüm
Bosch Integrus simultane sistemleri, farklı dilleri konuşan katılımcılardan meydana gelen küçük gruplarda da en etkili çözümdür. Kurulum ve sökme işlemleri çok kolay olduğundan, kullanımı pratiktir.

antalya simultane