Antalya Simultane

Antalya Simultane

Antalya Simultane

Sloganımız basit: Küreselleşen bir dünya için yerelleşen sözcükler. Antalya Simultane olarak, uluslararası etkinliklerinizde dil bariyerlerini aşmanıza yardımcı oluyoruz. Çeviri kabini, dil dağıtım sistemleri, konferans mikrofonu, kulaklık ve ilgili diğer ekipmanların teminini sağlıyor, tüm dillerde simultane çeviri hizmeti sunuyoruz. Ulusal ve uluslararası kongreler ve seminlerde tıp, mühendislik, finans, sosyal bilimler alanında, katılımcıların aynı dili konuşmasını ve herkesin birbirini anlamasını sağlıyoruz. Firmamız, uluslararası yüksek profilli etkinliklerde (Dünya Bankası yıllık toplantıları, ISEDAK toplantıları, uluslararası spor etkinlikleri vb) kanıtlanmış uzmanlığı ile, simultane çeviri çözümleri sunmuştur.

Esnek yaklaşımımız, her bir talep doğrultusunda hizmetlerimizi şekillendirmemizi sağlıyor. Yoğunluğumuzu ihtiyaçlarınıza göre uyarlıyor, çözümlerimizi her türlü bütçe ve proje boyutları için mükemmel hale getiriyoruz.

Güvenilirlik, doğruluk ve profesyonellik

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, sahip olduğumuz değerlerimizin önemli bir parçasıdır. Konferans etkinliklerinde planlama, kurulum ve yerinde teknik destek dahil olmak üzere yüksek standartlarda ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Simultane çeviri konusunda neye ihtiyacın varsa yanınızdayız.

antalya simultane